kristen stewart vypadá s černýma vlasama jako sjetá aneb máš nějakej problém? napiš si do bravíčka

10. april 2011 at 18:54 | vicky |  prostě já
nadpis nemusíte pochopit.. já jim chci pouze poukázat na pár věcí..."kristen stewart vypadá s černýma vlasama jako sjetá aneb máš nějakej problém? napiš si do bravíčka" - znamená to že lidi jsou dneska šilení fanatici, opravdu nechápu jak se dvě kamarádky dokáží rozhádat na život a na smrt, jen kvůli tomu že jedna miluju Patisona a druhá ho nesnáší.Nechápu lidi kteří jsou něčím tak zaujatí (např.stýmváním) že maji všude s motivy té věci, melou o tom a když jim chcípne jejich hrdina tak brečí.

Lidi jsou dnes bráni/šikanováni kvůli jejim názorům - viz. třeba psali o tom že fanynky Justina Biebra jsou odpůrci šikanováné...
Lidi se bojí říct svůj názor před lidma kteří mají názor jiný( tedy ne ve světě dospělých) a proč? Dnešní lidé jsou hnusní, řekneš že třeba jseš proti rasistickému chování a oni tě hned vyfakujou(pokud je ta skupina lidí opačného názoru).
A nebo si lidé odmítají brát na srdce názor jiných, bez toho aniž by se museli začít hádat, třeba né zrovna hádat, ale začít "debatovat".. např:
A:Hele já toho Patisona úplně žeru
B:No já ho moc nemusím¨
A:Co? Vždyť jé úplně úžasnej
B:No mě moc symatickej neni
A:Ale podivej jaký má vlasy
B:Hele mě se prostě nelíbí
A:seš divná...
Toto je hovadina, ale poslouží to jako názorný příklad i k těm horším věcem.
ANO je to HOVADINA, ale řešej toho lidi a mnohdy dojde na nadávky?ANO
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže chci upozornit, že naše názory se nemusejí schodovat, ale je to prostě tak a ty s tim nic neuděláš!
Nesnáším celou ságu stmívání a k tomu Pattisona
Myslím si že Kristen Stewart vypadá jaklo černovlásá děsně zfetovaně.
Takže jestli máš problém tak si napiš do bravíčka, protože jestli se mi chystáš nadávat(ano, vy potrhlé fanyky stmívání - nemyslim ty normální co to necpou všude) tak je mi to úplně u (_|_)
xxx
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama